'אוצר החכמה' – עיצוב אפליקציה

לקוח: אוצר החכמה מוצר: אפיון ועיצוב UX-UI לממשק תוכנה 'אוצר החכמה' - עיצוב אפליקציה אפיון, תכנון ועיצוב תוכנה ל'אוצר החכמה' - הספריה היהודית הממוחשבת הגדולה בעולם.

'ואהבת'

לקוח: "ואהבת" מוצר: אפיון עיצוב אתר כתיבת תוכן 'ואהבת' - אתר לגיוס תרומות המונים 'ואהבת' הוא אתר כלל-חברתי לגיוס תרומות המונים ברשת. כל אחד ואחת יכולים לפרסם ולשתף בו את סיפורם האישי או את סיפורם של יקיריהם וחבריהם, ולפתוח בעצמם קמפיין התרמה עבורם או עבור מקרה אחר הקרוב לליבם, להעלות תמונות ומסמכים רלוונטיים ולפנות

Heron

לקוח: מאגד המחקר Heron מוצר: עיצוב אתר עיצוב אתר למאגד המחקר Heron מאגד המחקר Heron הוא קונסורציום ישראלי הכולל שותפים תעשייתיים וצוותי מחקר ממכונים אקדמיים. HERON מתמקדת בפיתוח של אבני בניין חיוניים לדור 5G וחקר עתיד הסלולר.

בזק

לקוח: בזק מוצר: אתר אינטרנט עיצוב אתר למערכת הלמידה של בזק עיצוב אתר פנימי למערכת הלמידה של עובדי בזק (המבוססת על moodle). לעובדי בזק מערכת מסועפת של למידה וקורסים. האתר מרכז את כל פעילויות הלמידה, ברמה הציבורית הפתוחה לכל העבודים, וברמה האישית המותאמת לפעילות של משתמש פרטי.

אפיון ועיצוב תוכנת לקוחות ל'יד אליעזר'

לקוח: יד אליעזר מוצר: UX-UI איפיון ועיצוב ממשק תוכנה אפיון, תכנון ועיצוב מערכת תוכנה מסועפת לכל תחומי הפעילות של ארגון 'יד אליעזר'.

גאולה הופמן – עיצוב ובנית אתרים

לקוח: גאולה הופמן מוצר: עיצוב אתר אינטרנט לאתר גאולה הופמן - עיצוב ובנית אתרים בנוסף להיותה של גאולה מעצבת מוכשרת, היא גם מומחית גדולה בשיווק, באסטרטגיה ובאינטרנט. כדי למנוע משני סנדלרים ללכת יחפים - עשינו עסקת חליפין: עיצוב אתר תמורת בניתו, ולהפך. את האתר שלה אני עיצבתי, ובאתר שלי - היא הממונה

שתי הלכות ביום

לקוח: שתי הלכות ביום מוצר: אתר אינטרנט לאתר שתי הלכות ביום שתי הלכות ביום - הוא ארגון ששם למטרה להנחיל את לימוד ההלכה לעם ישראל. בקביעות יומיומית של לימוד 2 הלכות בלבד - כעבור זמן לא רב אפשר לקנות ידיעה ושליטה בתחומים הלכתיים נרחבים.

שמלה להשכיר

, ,

לקוח:  שמלה להשכיר מוצר: אתר אינטרנט לוגו, מיתוג ושפה גרפית מודעות פרסום ופליירים לאתר שמלה להשכיר 'שמלה להשכיר' הוקם מתוך הבנת מצוקת הביגוד לקראת אירוע: מצוקת המחפשת, שמכתת רגליים ומתרוצצת למציאת השמלה (חייב להיות שנשמע לכם מוכר - 'אוף! איזו שמלה יפה! אבל למה כחולה ולא סגולה? / קצרה ולא ארוכה