שלום!

אני שמחה לפגוש אתכם פה, ומתרגשת שאתם מתעניינים בי, בעבודות שלי, בשיטות הפעולה וב"אני מאמין" שלי.

איתי בסטודיו

לפני שאערוך לכם סיור ארוך ומקיף באתר, תכירו את תהילה. כיף לי לעבוד לצידה יום יום, כי בנוסף להיותה אישיות מיוחדת ואצילית, היא גם מעצבת מוכשרת להפליא.

בסיעור מוחות משותף אנחנו מצליחות לייצר יחד את מה שאף אחת מאיתנו לא היתה יכולה לעשות לבד.

אני עוסקת במיתוג עסקים.

ושמחה שהמקצוע שלי זה מה שאני הכי אוהבת לעשות.
אני מתרגשת ללוות עסק מרגעי הלידה של המיתוג שלו, ולראות אותו כמו ילד – פוסע פסיעות ראשונות בנעליים חדשות, מקבל אופי ותדמית ואישיות, צומח וגדל ומאמץ לעצמו משהו שילווה אותו הלאה במחזור חייו העסקיים.

אני מתעסקת גם בקוסמטיקה.

במיתוג מחדש של מותגים קיימים – מעניקה טיפול קוסמטי שבא לשפר את המצוי ככל הניתן. נהנית לראות את העסקים המתמתגים מחדש – פושטים צורה ישנה ומשומשת, מקומטת ולעוסה, ולובשים צורה חדשה, עכשווית, רעננה וממצה.
הטיפול המסור והמפנק שלי, קרם הלחות הייחודי, השיפוץ ומתיחות הפנים שעובר הארגון תחת ידי – עוזרות לו להראות צעיר, עדכני ומבטיח.

חשוב שתדעו.

כדי העיצוב יהיה הנכון והמתאים ביותר לעסק ולאופיו, הלקוחות שלי לא מקבלים "שלוש סקיצות לבחירה". הם מקבלים תוצר אחד בלבד. יחד איתם, שלובי זרוע, אנחנו מתייעצים, מתקנים, משנים ומלטשים עד לתוצאה הסופית המקצועית והמדוייקת.
אני מאמינה בלקוחות שלי, בהכרות העמוקה שלהם עם העסק שלהם, ובטוחה שכמוני, ואף יותר, הם מבינים את הבריף הכי טוב שאפשר. הלקוח שלי שותף לכל דבר, ואיש צוות פעיל בכל דעה והחלטה.
עוד אני מאמינה שהתוצאה צריכה למצוא חן בעיני הלקוח ולקלוע לטעמו.
העבודה הרבה בשני המישורים, והדיוק המירבי בריצוי טעמו של הלקוח בלי לסתור את העיצוב ממוקד המטרה והאפיון – דורשים זמן, מאמץ וזעה. אבל התוצאה הטובה תשקף לגמרי את העמל הרב שהושקע בה.

העבודות שלי מרגשות.

העיצובים שלי מרגשים כי אני אדם רגיש, מתלהב ורגשן. גם אם פרוייקט המיתוג אליו אני ניגשת בנאלי ומשעמם מטבעו – אני מנסה לדלות את הלב הפועם ועורקי החיות שבו ולהפיח בו ענין, צבע וקסם.
אני ממששת את הדופק של הארגון, מבינה את הלך הרוח של הנפשות הפועלות בו, ומצליחה ליצור עיצוב מרגש, שנוגע בליבו של קהל היעד, וגורם לו להזדהות, להרגיש ולהתרגש בעצמו.

ומה עוד עושה את ההבדל?

הדיוק, הגימור, הליטוש וה"פינישים".
העבודות שלי מלוטשות ומהוקצעות. עומדות מאחוריהן אינסוף פעולות גימור מדוייקות ומסורות. כל עיצוב ועבודה מקבלים את הברק האישי הסופי בעבודה יחידנית פרטנית ומוקפדת.
ההבדל – כך אומר הפתגם – תלוי בדברים הקטנים. אצלי הדברים הקטנים מקבלים מקום גדול מאד. אין קיצורי דרך והנחות. אין פס ייצור שווה לכולם, עם פגמי ייצור ודפקטים באותן פינות.
העבודה שלי קשה, תובענית, מייגעת אך מלאה בסיפוק ובאהבה. לפעמים, הרבה אחרי שהלקוח אישר את התוצר המעוצב, והלך כבר לישון – אני ממשיכה עוד לעבוד, ללטש, ליישר ולגמר.

בעיני –

עיצוב יפה חייב לבוא שלוב זרוע עם דרך פעולה ואסטרטגיה. לא בחירה סתמית בקונספט אסטטי, אלא כזה המתאים בדיוק והנכון לעסק, שמניע לפעולה ומשיג תוצאות. עיצוב שמשלב בין מחקר לאסטטיקה, שנותן מקום להנאה (ולהנעה) רעיונית ורגשית. זהו עיצוב חכם. ועיצוב חכם – הוא עיצוב יפה.

בשורה התחתונה –

התש וקה שלי לעיצוב, האהבה שלי לאנשים, הענין שלי בעסקים והמקצועיות שלי בתחום, עוזרים לי להעניק ללקוחות החוזרים והחדשים שלי את מה שהם כל כך מחפשים.
ברוכים הבאים!